همایشها

گردهمایی شتابدهنده‌ها و استارتاپ‌های حوزه انرژی عنوان رویدادی است که با حمایت ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی نخستین روز از اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گردهم آیی شتابدهنده ها و استارتاپ های حوزه انرژی برگزار می شود تا پیشران ها و موانع شکل گیری شتابدهنده ها و استارتاپ های حوزه انرژی در ایران با حضور فعالان این عرصه مورد بررسی دقیق تری قرار گیرد. هوشمندسازی زنجیره ارزش انرژی، بهینه سازی انرژی، برق و انرژی های تجدیدپذیر، نفت و گاز و محیط زیست انرژی حوزه های حاضر در این گردهمایی است.

همچنین روند شگل گیری شتابدهنده ها و استارتاپ های حوزه انرژی در ایران و جهان، پیشران ها و موانع شکل گیری شتابدهنده ها و استارتاپ های حوزه انرژی در ایران، مورد کاوی فرصت ها و چالش ها، موفقیت ها و ناکامی های شتاب دهنده ها و استارتاپ ها حوزه انرژی در ایران و راهکارهای تقویت مشارکت مردم، بخش خصوصی و نخبگان در شکل گیری و توسعه شتابدهنده ها و استارتاپ های حوزه انرژی در ایران از محورهای این گردهمایی است. علاقمندان برای شرکت در این رویداد تا 25 اسفندماه سال جاری مهلت دارند و این رویداد 1 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.

 

برگزاری "نشست مشترک شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های خدمات انرژی" از تاریخ 96/11/8 به 96/12/9 موکول گردید. تهیه بلیط برای این رویداد از روز سه شنبه 17 بهمن ساعت 12 تا روز یکشنبه 6 اسفند ساعت 23 امکان پذیر است. برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://goo.gl/Rx37Fb

با توجه به برگزاری موفق دو دوره همایش‏ «برچسب انرژی ساختمان» در سال 94 و «اجرای قوانین انرژی در ساختمان» در سال 95 توسط «کمپین ساختمان پایدار، محیط زیست پایدار» و بررسی ضرورت توجه ویژه به راهکارهای بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت ساختمان، امسال نیز کمپین برای سومین سال متوالی اقدام به برگزاری این رویداد خواهد کرد.
این همایش به صورت مشترک توسط مجتمع رسانه‏ای ساختمان، سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ومرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی 20 و 21 آذر‏ماه سال جاری برگزار خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
این همایش با حمایت و همکاری ارگان‏های مختلف از جمله وزارت راه و شهرسازی، وزارت نیرو، وزارت نفت، سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان حفاظت از محیط زیست ایران، شهرداری‏ها، سازمان‏های نظام مهندسی ساختمان و انجمن‏های مهندسی در حوزه صنعت ساختمان برگزار خواهد شد.
صفحه1 از4
  • آمار سایت:
  • امروز: 12
  • |
  • این ماه: 2839
  • |
  • مجموع: 245149
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…