• info.escoiran@gmail.com

اعضای انجمن

گروه کاوشکام آسیا

سال عضویت 1393

web: www.kavoshcom.com

email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گروه کاوشکام آسیا با بیش از 21 سال سابقه طراحی ، پیاده سازی و اجرای موفقیت آمیز پروژه های الکترونیک،مخابرات در کشور بر خود می بالد که مکانی شایسته برای هم افزائی بسیاری از اساتیدو فارغ التحصیلان برجسته دانشگاههای تراز اول کشور(دانشگاه صنعتی شریف،امیر کبیر،تهران،علم و صنعت)می باشد.

دراین راستا فعالیت متمرکز شرکت در حوزه های تکنولوژی نوین از جمله: سیستم های مبتنی بر GPS،توسعه شبکه های موبایل کشور GSM، سیستم های اتوماسیون مبتنی بر شبکه GSM/GPRS، سیستم های مبتنی بر RFID و همچنین طراحی و تولید محصولات عام حوزه الکترونیک و مخابرات کشور، اندوخته ای از تجربیات گرانبها را ایجاد نموده است که بی شک می توان در خدمت سازمان های متولی امور بیش از پیش راهگشا باشد.

از سوئی دیگر بنیان گذاران این شرکت با تشکیل تیم تحقیق و توسعه و بهره گیری از مهندسین و متخصصان بومی و تجهیز آزمایشگاههای مجهز الکترونیک و مخابرات پروژه های بین المللی و ملی متعددی را از سطح IC تا پیاده سازی های فراگیر در کشور به انجام رسانیده که بصورت صادرات خدمات مهندسی و  یا پروژه های ملی به منصه ظهور رسیده است.

ثبت اختراعات بین المللی و ملی و کسب 3 بار جایزه از جشنواره بین المللی خوارزمی و شناخته شدن این شرکت بعنوان شرکت دانش بنیان از سوی نهاد ریاست جمهوری در آذر 92 شاهدی بر عملکرد پویای این شرکت دانش بنیان در سالیان فعالیت خود می باشد.

نشانی: تهران – خیابان مطهری – بعد از چهارراه میرزای شیرازی – ساختمان افراتاب - پلاک 281 – طبقه 2 و 3

تلفن: 88721643 

فکس: 88553437

تهران -بزرگراه شیخ فضل الله نوری، جنب شهرک فرهنگیان، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، ساختمان انجمن خدمات انرژی

تلفن: 88272118-021

فاکس: 89775572-021

کدپستی: 1463917151

ایمیل:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه و آگاهی از جدیدترین اخبار سایت ایمیل خود را وارد کنید
عضویت