• info.escoiran@gmail.com

اعضای انجمن

شرکت مهندسی معیار توسعه نیرو

 سال عضویت: 1402
Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 
شرکت مهندسی معیار توسعه نیرو با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان و انجام موفق بیش از ۲۰۰ پروژه بزرگ در سطح کشور یکی از بزرگ‌ترین، با سابقه‌ترین و موثرترین شرکت‌های مهندسی در
حوزه برق، انرژی و صنعت کشور است. این شرکت کلیه خدمات مدیریتی، مطالعاتی و مشاوره مهندسی و نظارت در زمینه‌های طراحی، احداث، بهره‌برداری و توسعه نیروگاه‌های مقیاس کوچک گازسوز، نیروگاه‌های خورشیدی و بادی، مدیریت، ممیزی، بهینه‌سازی و بهره‌وری انرژی، پست‌های انتقال نیرو و فوق توزیع، شبکه‌های انتقال، فوق توزیع و توزیع و سایر خدمات مورد نیاز در صنایعدر حوزه برق و مطالعات اقتصادی و مشارکت در سرمایه گذاری بخش صنعت و انرژی را با کیفیت و سرعت مناسب ارائه می‌نماید.
این شرکت با برخورداری از نیروی انسانی متخصص و مجرب و پشتوانه‌ی علمی و تجربی منبعث‌ از اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های بزرگ و شناخته شده کشور، با استفاده از آخرین روش‌های فن آوری و مهندسی و استانداردهای بین‌المللی و تاکید بر اصل رضایت مشتری در دو دهه گذشته، نیازهای مهندسی و مشاوره صنعتی کشور را مرتفع و در تعاملی پایدار با کارفرمایان و شرکت‌های همکار، راهکارهای نوینی را جهت رفع معضلات صنایع مختلف ارائه نموده و توانسته است سهم قابل ملاحظه‌ای در بازارهای داخلی کسب نماید و موفق به ارائه خدمات گسترده‌تر و با کیفیت بالاتر برای مشتریان گردید.
شرکت مهندسی معیار توسعه نیرو از بدو تأسیس‌ علاوه‌ بر اینکه‌ همواره توان فنی و مهندسی خود را به پروژه‌های تعریف شده در شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع نیرو برق در سراسر کشور اختصاص داده است،‌ گستره فعالیت‌های خود را به صنایع بزرگ کشور از قبیل فولاد، پتروشیمی، سیمان و … نیز معطوف نموده است.
مهندسین مشاور معیار توسعه نیرو با هدف توسعه دانش فنی و انتقال فن آوری‌های جدید اقدام به شکل دهی همکاری‌های مقطعی یا بلندمدت با شرکت‌های معتبر بین المللی نمود و درصدد تاسیس تعدادی شرکت همکاری مشترک با مشارکت شرکتهای بزرگی در خارج از کشور برآمد. در همین راستا، به منظور تمرکز بر توسعه و جذب سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر با همکاری شرکت Aljaval موفق به ثبت شرکت Meyar-Aljaval در کشور اسپانیا در سال ۱۳۹۶ گردید.
شرکت ما همسان با نیازها و ضرورت‌های روز، خصوصاً فضای کسب وکار و رویکرد های جدید جهانی صنعت انرژی و با اتکا به عنایات خداوند متعال و بهره‌مندی از نیروی انسانی توانمند و متخصص و باتجربه خود، به عنوان یک سازمان یادگیرنده و پیشرو و منعطف ،چشم انداز خود را تبدیل شدن به یک شرکت برتر در بین شرکت‌های خدمات مهندسی با گستره‌ای بزرگ از فعالیت‌های مرتبط با حیطه وظایف خود و موثر و فعال و مطرح و منعطف در محدوده کشور و بین المللی تعیین نموده و در این مسیر، مشتری مداری و اهتمام به حفظ و توسعه کیفیت و احساس مسئولیت و امانتداری و سرعت انجام خدمات را از ارزشهای مورد تاکید خود قرارداده ایم و به رعایت آنها پایبندیم.
قطعاً کسب هر گونه موفقیتی حاصل تلاش و زحمات مجموعه مدیران و کارکنان شرکت در طول سالیان بوده و هست و امیدواریم خداوند متعال توفیق بالندگی و رشد بیشتر را به خانواده بزرگ شرکت مهندسی معیار توسعه نیرو عنایت بفرمایند.

تهران -بزرگراه شیخ فضل الله نوری، جنب شهرک فرهنگیان، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، ساختمان انجمن خدمات انرژی

تلفن: 88272118-021

فاکس: 89775572-021

کدپستی: 1463917151

ایمیل:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه و آگاهی از جدیدترین اخبار سایت ایمیل خود را وارد کنید
عضویت