• info@escoiran.ir

اعضای انجمن

پوشش گستر شهِیون

سال عضویت 1400

   Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید         

Web: PGShehy.ir         

         

شرکت فنی مهندسی پوشش گستر شهِیون در سال 1396 با همکاری تعدادی از مهندسین و متخصصین دانش آموخته رشته های مدیریت ، عمران ، معماری ، تاسیسات و کامپیوتر ، متشکل از مهندسین مجری در پروژه های نفت و گاز، پتروشیمی ، نیروگاه و کارخانجات صنعتی با بیش از 20 سال تجربه در این عرصه ، جهت مشاوره و اجرای بهترین ، جدیدترین و مناسبترین شیوه های تامین الزامات مبحث 19 در بهینه سازی مصرف انرژی ، آببندی و ایزوالاسیون سازهای بتنی و غیر بتنی ، عرضه انواع سقف های نوین آکروتایل ، سقف های چاپی کشسانی ، ساندویچ پنل و... ،  همچنین کلکسیونی از عایق های صوتی ، حرارتی ، رطوبتی ، ضد انفجار ، ضد گلوله و ضد اسید فعال می باشد .

با سپری شدن زمان و بر اساس برنامه های واحد تحقیق و توسعه ، با توجه به شدت گرمای استان و سنگینی مسئولیت اجتماعی برآن شدیم که روشی جهت رفاه حال شهروندان و سازمان های خدمت رسان پیدا  نماپیم . لذا چشم انداز خویش را با شعار حذف یک کولر از هر واحد مسکونی تعیین کردیم و با ایزولاسیون و عایق نمودن دیوارهای پیرامون و سقف ، این امر محقق گردید که در این راستا کمک بسیار بزرگی به حفظ سرمایه های ملی و اقتصاد جامعه و خانوار خواهد شد . و بواسطه صرفه جویی در مصرف انرژی ، حفظ منابع و مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی خود را پررنگ تر از قبل نشان خواهیم داد . شرکت پوشش گستر شهِیون ، با به کارگیری کادری مجرب و آموزش دیده، برگرفته از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در راستای ارتقای سیستمهای بهینه سازی مصرف انرژی  پیشرفت چشمگیری داشته است که با برنامه ریزی دقیق و تحت نظارت مهندسین شرکت ، پروژه های در دست اقدام را به بهترین نحو و در سریعترین زمان ممکن انجام میدهد.

شعار پوشش گستر شهیون : حذف یک کولر از هر واحد مسکونی در خوزستان

با توجه به تجارب و سابقه همکاران خوشبختانه به سرعت مدارک ، گواهینامه و  ایزوهای مرتبط با حوزه فعالیت مجموعه نیز اخذ گردید که برخی از آن به شرح ذیل میباشد :

 - پروانه فنی مهندسی مشاور و مجری طرح های بهینه سازی مصرف انرژی ازسازمان صمت

- تائیدیه صلاحیت ایمنی از اداره تعاون کارو اموراجتماعی

- تائیدیه صلاحیت پیمانکاری از انجمن شرکت های مهندسی و خدماتی خوزستان

- عضو انجمن شرکتهای عمرانی استان خوزستان

- عضو انجمن مدیریت سبز ایران و بنیاد توانمند سازی منابع ایران

 -تحت نظارت  بنیاد جهانی انرژی و جامعه مدیریت سبز اروپا

 - عضو انجمن بهینه سازی مصرف انرژی ایران 

 - دارای گواهی از مدرسه انرژی استکهلم سوئد 

 - اخذ کارت بازرگانی با هدف صادرات و واردات

 

بنابراین فعالیت خویش را از بخش خانگی فراتر گذاشت و در بخش صنعت و حوزه انرژی ، براین  باور است که در حوزه کارایی انرژی در پنج بخش اصلی بهینه سازی انرژی در ساختمان، بهینه سازی انرژی در صنعت، طراحی و اجرای سیستمهای نوین و انرژیهای تجدیدپذیر،     آموزش مباحث انرژی و توسعه نرم افزار انرژی  میتوان متمرکز بود . و خدماتی نظیر ممیزی انرژی ساختمان،  معاینه فنی موتورخانه،   طراحی ساختمانهای کارامد مبتنی بر استاندارد برچسب انرژی ساختمان به شماره های 14254 و 14253، طراحی بانکه خازنی، طراحی تاسیسات با رویکرد انرژی، طراحی و اجرای سیستم مدیریت ساختمان، نگهداری و بهبود تاسیسات ساختمان، بازرسی انرژی، ممیزی انرژی صنایع، بازنگری انرژی، خدمات اندازه‌گیری و صحه‌گذاری پروژه های صرفه‌جویی انرژی،پیاده‌سازی و بهبود سیستم مدیریت انرژی مبتنی بر استاندارد، توسعه نرم افزار مدیرت انرژی، طراحی سیستمهای تولیدهمزمان برق و گرما و سرما، طراحی و اجرای سیستمهای خورشیدی و آموزش مباحث انرژی  با همیاری همکاران عزیز و شما مخاطب عزیز، به بهترین نحو ممکن دور از دسترس نیست .

رزومه­ی  وزین و کم نظیر پوشش گستر شهیون  حاکی از همکاری گسترده و مستمر این شرکت در زمینه تأمین متریال و اجرای تخصصی، با مهندسین نیک اندیش  و صاحبان صنایع بالادستی استان در پروژه های مهم از جمله صنایع  نیشکر، فولاد ، نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، نیروگاه، صنایع فلزی، صنعت ساخت و ساز، ابنیه، مترو، پلسازی، آب و فاضلاب، برق و خطوط انتقال و غیره می‌باشد.

مدیریت و پرسنل شرکت پوشش گستر شهیون همواره در تلاش هستند جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات تولیدی، افزایش رضایت مشتریان، ونیز بهبود مستمر شرکت ،  گامهای مثبت و موثرتری بردارند.

 

آدرس: خوزستان، اهواز، فلکه انتهایی کیانپارس، بلوار نمایشگاه بین المللی خوزستان، جنب کلینیک تخصصی عایق و پوشش تختایی.

 تلفن: 33378253-061

فکس: 33378252-061

کدپستی: 6156654743

تهران -بزرگراه شیخ فضل الله نوری، جنب شهرک فرهنگیان، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، ساختمان انجمن

تلفن: 88272118-021

فاکس: 89775572-021

کدپستی: 1463917151

ایمیل:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه و آگاهی از جدیدترین اخبار سایت ایمیل خود را وارد کنید
عضویت